fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Wąbrzeźno. Wybrano władze powiatowe Nowej Lewicy

22 listopada br. w siedzibie partii w Wąbrzeźnie odbyło się  ogólne zebranie powiatowej organizacji Nowej Lewicy.  Zebranie poprowadził wójt gminy Dębowa Łąka Stanisław Szarowski.

 

W zebraniu uczestniczyli goście – Kazimiera Janiszewska – członkini Rady Krajowej i Wojewódzkiej oraz wiceprzewodnicząca wojewódzka Nowej Lewicy (frakcja Wiosna) oraz Łukasz Kowarowski –  członek Rady Wojewódzkiej i wiceprzewodniczący wojewódzki (frakcja SLD), niedawno wybrany na współprzewodniczącego Rady Powiatowej w Grudziądzu.

wabrzezno1 copy   wabrzezno2

Na terenie powiatu wąbrzeskiego nie występują struktury partii Wiosna, zatem zebranie wybrało jednego przewodniczącego Nowej Lewicy i został nim Waldemar Dzielski (frakcja SLD), a pozostali wybrani na funkcje partyjne w powiecie też reprezentują frakcję SLD.

Zadania wiceprzewodniczącego powiatowego powierzono Stanisławowi Szarowskiemu, a sekretarzem organizacji została Bożena Wojciechowska.

wabrzezno3 copy copy   wabrzezno4 copy

Warto nadmienić, że w tej organizacji  jest Zofia Isbrandt – członkini Rady Krajowej Nowej Lewicy, wybrana na tę funkcję podczas Kujawsko-Pomorskiego Kongresu Wojewódzkiego w Nakle nad Notecią. Zofia Isbrandt i Cezary Zakrzewski razem z wyżej wymienionymi tworzą nową Radę Powiatową Nowej Lewicy w Wąbrzeźnie.

Wszystkim nowo wybranym goście pogratulowali zaufania i życzyli pomyślnej realizacji zadań programowych Nowej Lewicy.

Z centralnymi założeniami programu Nowej Lewicy można zapoznać się TUTAJ

 

Fot. uczestnicy zebrania

Opr. nim, 23 listopada 2021 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem